Бильборд
Buffalo - товары для бильярдаМагазин киёв Сталева и БауроваСестрорецкий курортФОРТУНА - товары для бильярда

Чемпионат Украины по динамичной пирамиде среди мужчин 2019

Турнир
Завершено
Сроки
Начало турнира: 
23.08.2019 - 11:00
Начало второго дня: 
24.08.2019 ☺
Окончание: 
26.08.2019
Организаторы
Регламент
Вид: 
Пирамида
Дисциплина: 
Динамич­ная
Уровень: 
Национальный
Тип: 
Спортивный
Схема: 
Индивидуальный, по сетке
Форма одежды: 
Однотонная классическая рубашка, жилет, темные однотонные классические брюки и туфли
Судейская бригада: 
Дополнительная информация

Чемпіонат України 2019 «Динамічна піраміда»
серед чоловіків і жінок
22-26 серпня 2019 р. місто Вінниця

1. Цілі і завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, визначення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту «Піраміда».

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

3. Учасники змагань

У Чемпіонаті України можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, до участі в змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

До участі в Чемпіонаті України допускаються в установленому порядку, тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

В Заявку для участі в Чемпіонаті України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Чемпіонаті допущені не будуть.

Спортсмени з тих областей України, в яких:

- Відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

- Припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

- У зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

подають Заявки на участь в Чемпіонаті особисто.

В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

- порушив дане положення (положення про змагання)

- допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

- за неспортивну поведінку.

- відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

- вживав алкогольні напої.

- за куріння протягом матчу.

Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда, і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

4. Фінансування

Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Формат проведення змагань

Чемпіонат, як серед чоловіків, так і серед жінок проводиться в 2 етапи:

1. Кваліфікація (сітка “double elimination” до 2-х поразок)

Зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог чоловіки

Зустрічі проходять з 5 партій до 3 перемог жінки

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.

2. Основний етап

В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, то в плей-офф будуть “посіяні” чотири гравці за рейтингом.
Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).

Основний етап (олімпійка) чоловіки

1/8 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

1/4 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

1/2 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

Фінал - з 11-ти партій до 6-х перемог.

Основний етап (олімпійка) жінки

1/4 фіналу - з 5-ти партій до 4-х перемог.

1/2 фіналу - з 5-ти партій до 4-х перемог.

Фінал - з 5-ти партій до 4-х перемог.

Формат змагань і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

В основному етапі без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 8 найкращих спортсменів, згідно рейтингу ФСБУ, а також 8 спортсменів які пройдуть кваліфікацію.

Пари для матчів олімпійки визначаються наступним чином:

- спортсмени, які пройшли кваліфікаційний відбір по «нижній» сітці, тягнуть жереб для участі в олімпійці;

Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу ФСБУ.

Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по прізвищу в алфавітному порядку.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

7. Заявки

Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на сайті ФСБУ, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Крім заповненої форми подаються такі документи:

іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів.

У разі відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

- прізвище, ім'я спортсмена;

- дата народження спортсмена;

- область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

- спортивне звання спортсмена;

- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

- ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена).

Реєстрація на змагання закінчується 21 серпня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

8. Форма одягу

Для чоловіків: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов'язкова.

Для жінок: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Чемпіонаті спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

9. Благодійні внески

Сума благодійних внесків становить:

для чоловіків - 500 грн.

для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 60 років) - 400 грн.

10. Програма змагань

22 серпня 2019

День приїзду учасників чоловіків, збори представників, суддів.

18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

23 серпня 2019

День приїзду учасниць жінок.

10:00 - 20:00 - кваліфікація чоловіки

24 серпня 2019

10:00 - 10:30 - церемонія відкриття змагань

10:30 - 20:00 - кваліфікація чоловіки, жінки

25 серпня 2019

10:30 - 20:00 - основний етап змагань

26 серпня 2019

10:00 - 12:00 - півфінали

12:00 - 15:00 - фінали

15:00 - церемонія нагородження

Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Чемпіонату.

11. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10.000 гривень (чоловіки), + 5.000 гривень (жінки) та розподіляється наступним чином:

чоловіки

1 – 25%

2 – 15%

3-4 – по 10%

5-8 – по 5%

9-16 - по 2,5%

жінки

1 місце — 35%

2 місце — 25 %

3-4 місце — по 10 %

5-8 місце — по 5%
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.
На церемонії нагородження зобов'язані бути присутніми спортсмени, які посіли 1-4 місця.

У разі відсутності на церемонії нагородження, спортсмен штрафується на суму призових грошей і зменшення рейтингових балів.

12. Місце проведення змагань

Більярдний клуб «Еліт-Профі» - чоловіки

Місцезнаходження: м. Вінниця, проспект Космонавтів, 8

Більярдний клуб "Анастасія" - жінки

Місцезнаходження: м. Вінниця, вул. Пирогова, 39

Телефон для довідок: +38(067)432-87-25 - Анатолій Менюк - Голова Відокремленого підрозділу ФСБУ в Вінницькій області

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного Положення про змагання.

Статистика
Количество участников: 
60
Количество встреч: 
109



Итоговый протокол

УчастникСтранаГод рожденияРазрядОчкиМесто
1Клестов Андрей АндреевичУкраина1997мс6301
2Денисов Владислав  Украина2002кмс5102
3Адамец Никита ВячеславовичУкраина1998кмс4203 - 4
4Шугалей Богдан ДенисовичУкраина1998кмс4203 - 4
5Бондарь Вадим Украина19903505 - 8
6Гуменюк Дмитрий  Украина19863505 - 8
7Кондрацкий Алексей СергеевичУкраина19871-й3505 - 8
8Кушко Ростислав ЮрьевичУкраина19963505 - 8
9Лапшин Олександр ОлександровичУкраина2002кмс3505 - 8
10Оксененко Алексей ЕвгениевичУкраина19973505 - 8
11Перкун Владимир ЛеонидовичУкраина1987мс3505 - 8
12Сокальский Анатолий АнатольевичУкраина2002кмс3505 - 8
13Алексеев Сергей ЮрьевичУкраина19783009 - 16
14Гниляков Сергей СергеевичУкраина20001-й3009 - 16
15Дыхан Александр ДмитриевичУкраина2000кмс3009 - 16
16Зайченко Николай МихайловичУкраина1999кмс3009 - 16
17Истомин Александр ВладиславовичУкраина1998мс3009 - 16
18Менюк Анатолий ПетровичУкраина1987кмс3009 - 16
19Непейпиво Илья  Украина2002кмс3009 - 16
20Смирнов Юрий ОлеговичУкраина1998мс3009 - 16
21Карасевич Евгений  Украина199027513 - 16
22Онищенко Михаил АлександровичУкраина1995кмс27513 - 16
23Хмиляр Андрей  СергеевичУкраина199327513 - 16
24Душек Ігор МихайловичУкраина198325017 - 24
25Квасюк Владимир  ВладимировичУкраина196925017 - 24
26Козачек Константин ЕвгеньевичУкраина1997кмс25017 - 24
27Маливанчук Анатолий  ИвановичУкраина1946мс25017 - 24
28Остапчук Михаил  Украина199025017 - 24
29Петращук Иван  ОнуфриевчУкраина199125017 - 24
30Шаповалов Вячеслав  СергеевичУкраина197825017 - 24
31Гавадзюк Валерий ВладимировичУкраина196723525 - 32
32Гаврилов Александр Украина199023525 - 32
33Грабенко Степан Украина198723525 - 32
34Климов Александр ВладимировичУкраина1966кмс23525 - 32
35Куцый Сергей  Украина1985кмс23525 - 32
36Проданчук Андрей  -Украина197923525 - 32
37Сленчка Павел ВладимировичУкраина1990кмс23525 - 32
38Часовников Максим ЕвгеньевичУкраина199323525 - 32
39Виноградов Константин СергеевичУкраина199722033 - 48
40Галайда Вадим ВалерьевичУкраина198222033 - 48
41Генадиник Борис  ЕвгеньевичУкраина1989кмс22033 - 48
42Засиенко Евгений Украина198722033 - 48
43Капшиенко Сергей ВсеволодовичУкраина198822033 - 48
44Карасевич Иван Украина200422033 - 48
45Коваль Вадим РомановичУкраина196722033 - 48
46Колесник Сергей НиколаевичУкраина197822033 - 48
47Крыжовый Александр Украина198722033 - 48
48Луценко Артем ЕвгеньевичУкраина19831-й22033 - 48
49Мандыбура Владимир Украина199022033 - 48
50Мрыщук Андрей Украина198922033 - 48
51Панчишко Александр Украина198822033 - 48
52Побережник Николай НиколаевичУкраина198022033 - 48
53Стахмич Александр  Украина198422033 - 48
54Стинский Михаил ОлеговичУкраина199122033 - 48
55Калинин Назар Украина200421049 - 64
56Клим Александр Украина200921049 - 64
57Мороз Иван Украина200821049 - 64
58Поднебесный Вадим ГригорьевичУкраина197821049 - 64
59Фёдоров Артём ТимуровичУкраина197821049 - 64
60Школяр Ярослав  Украина199021049 - 64